Underland
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


...
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kto tu rządzi?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Queen of Hearts
Leniwy administrator
Queen of Hearts


Liczba postów : 28
Skąd : Underland, of course.

Kto tu rządzi? Empty
PisanieTemat: Kto tu rządzi?   Kto tu rządzi? EmptySob Lis 23, 2013 3:51 am

Głównym adminem i założycielem forum jestem ja. Skontaktować się można ze mną poprzez gadu-gadu:  48931042, na którym żółte słoneczko pali się całodobowo, więc bez problemu szybko odpowiem na zadane mi pytanie czy też na jakąś bezsensowną zaczepkę. Ponadto moim kolorem moderacji jest ten (#ffcccc), więc go sobie przywłaszczam, bo tak. Nikt nie ma prawa go używać, bo nikt godzien nie jest. Dziękuję za uwagę, do widzenia.
Moim pomocnym podnóżkiem, któremu zawdzięczam wygląd forum jest Pik. Wredna istota, która doczepi się u was chociażby braku przecinka czy kropki. W dodatku czasami zdarza mu się popełnić literówki, dzięki którym sprawdza tylko naszą czujność. Numer gg:   48930982. Często bawi się w ninję (chociaż ostatnimi czasy zdarza się to bardzo rzadko. Emeryturka?), więc pisać nie martwiąc się o status, chociażby był ustawiony na "Nie przeszkadzać". Jego kolorem moderacji jest ten (#66CC33).
Powrót do góry Go down
https://underland.forumpl.net
Bezimienna
Mistrzyni Ostrza
Bezimienna


Liczba postów : 20
Skąd : Zapytaj mnie, a może kiedyś Ci powiem skąd jestem.

Kto tu rządzi? Empty
PisanieTemat: Re: Kto tu rządzi?   Kto tu rządzi? EmptySob Lis 30, 2013 7:36 pm

Uwaga, uwaga!

Kolejnym moderatorem jestem oczywiście ja!
Myślę, że najczęściej będę się zajmować waszymi KP, nie będzie to jednak moja jedyna funkcja. Staram się robić wszystko dokładnie i oczekuję tego także od was, drodzy użytkownicy. Raczej mało się czepiam i zawsze służę pomocą. Chociaż jestem moderatorem, nie jestem przecież wszechwiedząca i wszechmocna jak Pik. Mi też zdarza się popełniać błędy, dlatego nie bójcie się zwracać mi uwagi. Jestem otwarta na wszystkie wasze propozycje i wręcz z niecierpliwością na takowe czekam. Moim kolorem moderacji jest ten (#33ffff). A to mój nr gg: 43498685.

PS Jestem także zupełnym przeciwieństwem Pika. ;p

Dziękuję za uwagę.

Bezimienna
Powrót do góry Go down
 
Kto tu rządzi?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Underland ::  :: Administracja-
Skocz do: