Underland
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


...
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mała Mi

Go down 
AutorWiadomość
Miyū

Miyū


Liczba postów : 1
Skąd : Underland

Mała Mi Empty
PisanieTemat: Mała Mi   Mała Mi EmptyWto Gru 31, 2013 3:39 pm


    Imię i nazwisko:Miyū Bernadette
    Przezwisko: Miyū, Mi.
    Płeć: Żeńska
    Wiek: 12 lat
    Grupa: Mieszkaniec
    Ranga: Mała Mi





Wygląd:

    Ona po prostu rzuca się w oczy. To co sprawia, że jest wyjątkowa to albinizm. Przez tą przypadłość jej długie włosy są białe, duże oczy czerwone, a skóra tak blada, że aż prawie przeźroczysta. Jej maleńka, śliczna twarz właściwie ciągle jest poważna. Mi nie uśmiecha się; nie dlatego, że nie chce, prędzej przyczyną jest to, że nie potrafi. Usta, które nie chcą drgnąć są koloru czerwonego, więc bardzo wyróżniają się na tle jasnej karnacji, tak samo zresztą jak oczy. Nos ma niewielki, a brwi jasne, prawie niewidoczne, ponieważ tej samej barwy co włosy. Jej postura jest drobna, dziecięca, chociaż gdzieniegdzie widać już kobiece kształty - odrobinę zarysowana talia, niewielkie piersi. Waży zaledwie 41 kilogramów, co jest sporą niedowagą, nawet przy wzroście tak niskim jak 152 centymetry.Z wyglądu przypomina lalkę. Idealną, drobną, porcelanową. Nawet jej wyraz twarzy nigdy się nie zmienia. Jedyne z czego można wyczytać emocje to oczy. Krwistoczerwone oczy, które wszystko uważnie badają. Otacza ją aura niewinności i czystości, ale także powagi i ciszy. Wygląda jakby zawsze była smutna, jakby miała się rozpłakać i wyć na cały głos. Jednak ci, którzy zdążyli ją już trochę poznać, wiedzą, że ona uśmiecha się tylko oczami.Zazwyczaj ubiera się w zabudowane sukienki. Jej ulubionymi są te, które są szmaragdowe, ale lubi też niebieskie, zielone oraz czarne. Na szyi zawsze ma metalowy krzyżyk, który raczej nosi dla ozdoby niż wiary, gdyż nie uznaje Boga. Porusza się z gracją, jakby była z rodziny królewskiej, chociaż przecież jest zwykłym mieszkańcem.


Charakter:

    Cierpi na autyzm dziecięcy. Choroba ta bardzo ją wyniszcza i ogranicza. Wiele cech jej charakteru wynika z tej przypadłości. Jedną z nich jest nieśmiałość do obcych. Jest to także przyczyna dla których Miyu się nie uśmiecha, a gdy mówi zdarza jej się jąkać lub szeptać. Czasami także nie reaguję na imię albo nie kontaktuje ze światem zewnętrznym. Wydaje się upośledzona słuchowo, ale prawda jest także, że słuch ma przesadnie wyostrzony, przez co słyszy rzeczy, których nie chciałaby słyszeć. Wpatruje się czasem w przestrzeń, ucieka myślami, ale jest doskonałym obserwatorem. Nie umknie jej nic, ponieważ jej pole widzenia jest bardzo szerokie. Jest wrażliwym dzieckiem, które jak na swój wiek przeżyło zadziwiająco dużo. Dlatego jej charakter nieraz wydaje się charakterem człowieka dorosłego, dojrzałego z własnymi poglądami. Tak, właśnie, ma swoje zdanie i rzadko cokolwiek jest w stanie wpłynąć na nią tak mocno, żeby je zmieniła. Jest uparta. Boi się zranienia, więc może się wydawać samotnikiem, bo jest nieufna w stosunku do ludzi. Jednak cała jej postać emanuje empatią i stara się pomóc każdemu jak tylko może. Ma doskonałą pamięć, fotograficzną i mechanicznie zapamiętuje rzeczy, do czego również przyczynia się autyzm. Ma urojenia i omamy. Często także przez jej głowę przelatują niepokojące wizje. Ma w sobie coś ze schizofrenika, wydaje się, że żyje we własnym świecie. Widzi czasem rzeczy, których tak naprawdę nie ma, co jest przyczyną wielu nieszczęść, biorąc pod uwagę fakt, że zdarza jej się widzieć w twarzach ludzi osoby, których nie zawahałaby zamordować. Łatwo ja zranić, a gdy mamy do czynienia z czymś naprawdę poważnym jest pamiętliwa do końca życia. A także mściwa. Wydaje się uwięziona w jakiejś klatce niczym ptak, który stracił wolność.





Umiejętność: Wyczucie emocji
    Wpatrując się głęboko w oczy, Mi może poznać emocje, które targają człowiekiem. Dzięki temu może poznać czy jest do niej przychylnie nastawiony albo czy nie mówi kłamstwa.


Pozostałe:
    Potrafi grać na fortepianie i to jest jej pasją.
    Uwielbia też rysować, często tym sposobem porozumiewa się z ludźmi.
    Zawsze ma przy sobie szkicownik.
    Jej marzeniem jest znaleźć osobę, która ją pokocha.
    Nie ma rodziny, żyje sama.
    Męczą ją koszmary senne.
    Ulubiony kolor: czerwień.
    Najczęściej używane słowo: aha.
    Często ma zawroty głowy i duszności.
    Jest beznadziejna w spotach.



Powrót do góry Go down
 
Mała Mi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Underland ::  :: Kartoteka-
Skocz do: