Underland
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


...
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pociśnij poprzednikowi

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Bezimienna
Mistrzyni Ostrza
Bezimienna


Liczba postów : 20
Skąd : Zapytaj mnie, a może kiedyś Ci powiem skąd jestem.

Pociśnij poprzednikowi Empty
PisanieTemat: Pociśnij poprzednikowi   Pociśnij poprzednikowi EmptySob Lis 30, 2013 10:27 pm

Chyba proste, trzeba pocisnąć osobie z postu przed wami.

Więc jaki pocisk poleci w moją stronę?
Powrót do góry Go down
Pik
Moderator/Grafik/MĘCZYDUPA
Pik


Liczba postów : 30
Skąd : się biorą geje?

Pociśnij poprzednikowi Empty
PisanieTemat: Re: Pociśnij poprzednikowi   Pociśnij poprzednikowi EmptySob Lis 30, 2013 10:56 pm

Hejcę Twoje wmawianie mi, że Cię nie lubię, chociaż wszystko Ci wytłumaczyłem, Twój nowy sposób pisania, bo przecież Vir nie może taka być, Vir musi jebucić pseudo śmiesznymi tekstami i minkami na prawo i lewo, wyzywać mnie od debilówgłupkówidiotówpedałówpedofilówdupków i tak dalej, nawet jeżeli miało to być zwykłe drażnienie się ze mną. NIENAWIDZĘ W TOBIE TEGO, ŻE TERAZ CZUJĘ SIĘ PRZY TOBIE JAK NIEPEŁNOSPRYTNY MURZYN Z AUTYZMEM, KTÓRY ROBI WSZYSTKO ŹLE I NIE WIE CO TO JEST MORALNOŚĆ. I TEGO, ŻE WŁAŚNIE ZROBIŁEM Z SIEBIE IDIOTĘ, WYZYWAJĄC W TYM POŚCIE SIEBIE, A NIE CIEBIE, BO PRZY TOBIE NIC MI NIE WYCHODZI, ALE BEZ CIEBIE JEST NUDNO. I W SUMIE MASZ TUTAJ OD RAZU PRZEPROSINY, BO PRZECIEŻ W KOŃCU JESTEM TAKI ZŁY, NIEMORALNY I W OGÓLE ZAWSZE ZACHOWUJĘ SIĘ TAK, JAKBYM MIAŁ KIJA W MIEJSCU, GDZIE KIJE BYĆ NIE POWINNY.
Powrót do góry Go down
Bezimienna
Mistrzyni Ostrza
Bezimienna


Liczba postów : 20
Skąd : Zapytaj mnie, a może kiedyś Ci powiem skąd jestem.

Pociśnij poprzednikowi Empty
PisanieTemat: Re: Pociśnij poprzednikowi   Pociśnij poprzednikowi EmptySob Lis 30, 2013 11:16 pm

... Tutaj powinnam pocisnąć Pikowi, ale za bardzo go lubię. Sorry. *w sumie nawet nie wiedziałaby co napisać* Tak więc kontynuujmy tę grę o nazwie "pociśnij przeciwnikowi", bo robimy dokładnie to o co w niej chodzi. <3

Aż chyba zmienię jej temat, na "Kącik zwierzeń". <3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pociśnij poprzednikowi Empty
PisanieTemat: Re: Pociśnij poprzednikowi   Pociśnij poprzednikowi Empty

Powrót do góry Go down
 
Pociśnij poprzednikowi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Underland ::  :: Zabawy-
Skocz do: