...

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Pociśnij poprzednikowi

Go down 
AutorWiadomość
Bezimienna
Mistrzyni Ostrza

Liczba postów : 20

PisanieTemat: Pociśnij poprzednikowi   Sob Lis 30, 2013 10:27 pm

Chyba proste, trzeba pocisnąć osobie z postu przed wami.

Więc jaki pocisk poleci w moją stronę?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Pik
Moderator/Grafik/MĘCZYDUPA

Liczba postów : 30

PisanieTemat: Re: Pociśnij poprzednikowi   Sob Lis 30, 2013 10:56 pm

Hejcę Twoje wmawianie mi, że Cię nie lubię, chociaż wszystko Ci wytłumaczyłem, Twój nowy sposób pisania, bo przecież Vir nie może taka być, Vir musi jebucić pseudo śmiesznymi tekstami i minkami na prawo i lewo, wyzywać mnie od debilówgłupkówidiotówpedałówpedofilówdupków i tak dalej, nawet jeżeli miało to być zwykłe drażnienie się ze mną. NIENAWIDZĘ W TOBIE TEGO, ŻE TERAZ CZUJĘ SIĘ PRZY TOBIE JAK NIEPEŁNOSPRYTNY MURZYN Z AUTYZMEM, KTÓRY ROBI WSZYSTKO ŹLE I NIE WIE CO TO JEST MORALNOŚĆ. I TEGO, ŻE WŁAŚNIE ZROBIŁEM Z SIEBIE IDIOTĘ, WYZYWAJĄC W TYM POŚCIE SIEBIE, A NIE CIEBIE, BO PRZY TOBIE NIC MI NIE WYCHODZI, ALE BEZ CIEBIE JEST NUDNO. I W SUMIE MASZ TUTAJ OD RAZU PRZEPROSINY, BO PRZECIEŻ W KOŃCU JESTEM TAKI ZŁY, NIEMORALNY I W OGÓLE ZAWSZE ZACHOWUJĘ SIĘ TAK, JAKBYM MIAŁ KIJA W MIEJSCU, GDZIE KIJE BYĆ NIE POWINNY.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bezimienna
Mistrzyni Ostrza

Liczba postów : 20

PisanieTemat: Re: Pociśnij poprzednikowi   Sob Lis 30, 2013 11:16 pm

... Tutaj powinnam pocisnąć Pikowi, ale za bardzo go lubię. Sorry. *w sumie nawet nie wiedziałaby co napisać* Tak więc kontynuujmy tę grę o nazwie "pociśnij przeciwnikowi", bo robimy dokładnie to o co w niej chodzi. <3

Aż chyba zmienię jej temat, na "Kącik zwierzeń". <3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Pociśnij poprzednikowi   

Powrót do góry Go down

Pociśnij poprzednikowi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1